Dodatkowe usługi

Marketing i Doradztwo Medyczne

Otwierasz nową placówkę? Szukasz specjalistów od promocji z doświadczeniem i kontaktami w branży? Dobrze trafiłeś. Świadczymy usługi z zakresu doradztwa medycznego
i marketingu dla szpitali, klinik, przychodni weterynaryjnych
i klientów indywidualnych. Posiadamy zespół ekspertów
z doświadczeniem w prowadzeniu tego typu projektów, którzy swoja wiedzę zdobywali pracując dla takich firm jak Astra Zeneca, Phizer, Icon, Glaxo, Parexel. Tworzyliśmy od podstaw m.in. sieć klinik Salveo. Starając się jak najlepiej dostosować do wymogów XXI wiecznej medycyny nasz sprzęt powstał w oparciu o lata oświadczeń i prób, tak aby każdy
z Państwa był w pełni usatysfakcjonowany z jakości produktu. Zapewnimy marketing i promocje na najwyższym poziomie, pomożemy w przygotowaniu biznesplanu, rekrutacji managerów i pracowników. Stworzymy coś z niczego lub to coś ulepszymy. Zawsze indywidualnie według dobrze sprecyzowanych potrzeb.

Przychodnia
pod Klucz

Skoro mieszkanie może być pod klucz to czemu nie przychodnia? Posiadamy własny zespół specjalistów
i architektów z zakresu usług remontowo-budowlanych, który przeobrazi wasz lokal w dobrze zaaranżowaną placówkę medyczną przy zachowaniu najwyższych standardów.

Logistyka

Dzięki doskonale zorganizowanej sieci logistycznej zapewnimy przewóz dowolnego sprzętu medycznego
z punktu A do punktu B na terenie całego kraju.

Szkolenia

Przeprowadzamy szkolenia zarówno dla lekarzy
jak i fizjoterapeutów. Dodatkowo w naszej ofercie znajdziecie Państwo także szeroki wachlarz materiałów i szkoleń dla lekarzy weterynarii.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś wątpliwości lub pytania skontaktuj się z nami.
Pracujemy w branży od lat. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.