Konsultanci

Marcin Trymers

Lekarz Weterynarii
Studia Medycyny Weterynaryjnej ukończył w Olsztynie na Uniwersytecie warmińsko-mazurskim.
Specjalizacje z chorób psów i kotów zrobił we Wrocławiu na Uniwersytecie Przyrodniczym.
Swoje umiejętności doskonalił przez ponad 10 lat na wielu kursach. Obecnie prócz codziennej pracy w przychodni sam szkoli nowe pokolenia lekarzy. Stawia na nowe metody nauczania, praktykę i cierpliwość.

Specjalizuje sie w echokardiografii psów i kotów i diagnostyce ultrasonograficznej.

Dominik Zaglaniczny

Specjalista w dziedzinie fizjoterapii
Egzamin państwowy zdał w 2017 roku. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Wcześniej ukończył również Medyczne Studium Zawodowe w Gdańsku.
Zawodowo pracuje od 2001 roku. W swojej praktyce stosuje wiele nowoczesnych metod leczenia. W 2011 roku rozpoczął przygodę z USG dla fizjoterapeutów. Uczestniczył w wielu szkoleniach dla lekarzy i fizjoterapeutów prowadzonych przez wybitnych instruktorów.
Od 2020 roku asystuje i prowadzi warsztaty z zakresu USG dla fizjoterapeutów. Od 2016 roku jest trenerem metody Indiba Activ w Polsce. Jest również instruktorem autorskiej metody terapii narzędziowej w Polsce Tools Technique.

Prywatnie bardzo aktywny sportowo , uwielbia biegać po górach ( ultramaratony ) , kitesurfing, triathlon ale również wspinaczkę górską i pokonywanie kolejnych wyzwań.

Aleksander Zagórski

Doktor Nauk Medycznych

Fizjoterapeuta, absolwent AWF Kraków oraz studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego (ŚUM) w Katowicach, gdzie obronił pracę doktorską. W 2016 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie fizjoterapii.
Wieloletni nauczyciel akademicki „anatomii prosektoryjnej” w Zakładzie Anatomii Prawidłowej ŚUM w Katowicach, a także „anatomii funkcjonalnej” oraz „biomechaniki” w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia (KWSPZ). Wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Anatomicznego. Międzynarodowy Instruktor pierwszej pomocy przedmedycznej EFR. Autor artykułów i prac badawczych z zakresu anatomii i fizjoterapii. Współautor monografii „Atlasu Rehabilitacji Ruchowej”.

Prywatnie ratownik wodny, żeglarz, płetwonurek, uczestnik szkolenia na licencję pilota małych samolotów turystycznych PPL(A)

Paweł Szuba

Fizjoterapeuta

Z wykształcenia jest fizjoterapeutą, terapeutą modelu FDM, FDM Ortho Sport, Anatomy Trains, instruktorem taśm powięziowych w treningu medycznym. Zajmuje się fizjoterapią ukierunkowaną na funkcjonalność i leczenie ruchem, przygotowaniem motorycznym oraz pracą na łańcuchach powięziowych.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś wątpliwości lub pytania skontaktuj się z nami.
Pracujemy w branży od lat. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.